FR | NL | EN

Be.Face vzw is een netwerk van ondernemingen die hun middelen bundelen voor de socio-professionele inclusie van kansarme bevolkingsgroepen, door middel van concrete buurtacties, en in samenwerking met de veldmedewerkers

Team


> Van links naar rechts

Hedwig Cauwenberghs

Admin & Culture

hedwig.cauwenberghs@beface.be

Anne Cremer

Coördinatie Vrijwilligerswerk

Vrijwilliger

02 518 63 36

anne.cremer@beface.be

Christine Dawance

Coördinatie Luik

Consultant

0478 65 23 58

christine.dawance@beface.be

Norma Di Niro

Directeur

Vrijwilliger

0494 54 98 19

norma.diniro@beface.be

Sophie Englebert

Bright Future

0476 26 11 03

sophie.englebert@beface.be

Jacques Escouflaire

Job Academy

Vrijwilliger

jacques.escouflaire@beface.be

Sabine Franckinioulle

Associations network development

Vrijwilliger

sabine.franckinioulle@beface.be

Jan Guns

Projecten

Vrijwilliger

0479 90 02 94

jan.guns@beface.be

Maren Sigge

Bright Future

maren.sigge@beface.be

Elodie Simons

Communication

elodie.simons@beface.be

Isabelle Sosnowski

Job Academy

Vrijwilliger

0478 65 20 61

isabelle.sosnowski@beface.be

Daphni Van Hege

Workshops and Donations

daphni.vanhege@beface.be

Evelyne Van Stappen

Job Academy

Vrijwilliger

evelyne.vanstappen@beface.be