FR | NL | EN

Team


> De namen worden gegeven overeenkomstig de opkomst op de foto.

Jan Guns

Projecten

Vrijwilliger

0479 90 02 94

jan.guns@beface.be

Mounira Achaichi

Communicatie

0472 46 05 78

mounira.achaichi@beface.be

Sophie Englebert

Bright Future - Diversity Program

0476 26 11 03

sophie.englebert@beface.be

Anne Cremer

Administratie & Coördinatie Vrijwilligerswerk

02 518 63 36

anne.cremer@beface.be

Florence Laruelle

Peterschap - Diversity Program

Vrijwilliger

0473 49 10 73

florence.laruelle@engie.com

Norma Di Niro

Directeur

Vrijwilliger

0494 54 98 19

norma.diniro@beface.be

Corinne Charneux

Werkgelegenheid & Opleiding

0475 56 31 81

corinne.charneux@beface.be

Roland Van Overmeiren

Lokale verankering & Solidariteit

0473 82 11 04

roland.vanovermeiren@beface.be

Christine Dawance

Coördinatie Luik

Consultant. Niet aanwezig op de foto.

0478 65 23 58

christine.dawance@beface.be